KYK Wifi Çıkış Yapma

KYK Wifi Çıkış Yapma

KYK wifi çıkış yapma sorunları ve çözüm önerilerimiz bu sayfada. Sayfanın devamında wifi KYK çıkış yapma işlemleri ve wifi çıkış linkini bulabilirsiniz.

Zaman zaman wifi kyk çıkış sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu genellikle karşılaşılan bir durumdur. KYK interneti yüksek kullanıcı sayısı ve düşük bant genişliği gibi sebeplerle ve bazende kullanıcı cihazlarından kaynaklı sorunlar yaşatabiliyor. Burada anlatılanlar dışında bir sorunla karşılaştıysanız aşağıdaki yorumlar bölümünde iletebilirsiniz.

KYK Wifi Çıkış Linki

Normal koşullarda wifi.kyk.gov.tr adresindeki “Çıkış” düğmesine tıklayarak KYK Wifi’ den çıkış yapılır. Çıkış işleminden önce “Durdur” düğmesine tıklamayı ve bağlantınızı durdurmayı unutmayınız.

KYK wifi çıkış yapmak için wifi.kyk.gov.tr adresini tarayıcınızda açın. Bu adres kyk wifi ana sayfasıdır ve yalnızca kyk wifi ağına bağlı olduğunuzda açılır. KYK doğrulama sayfasını google chrome taracısı ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Diğer tarayıcılarda daha çok sorun yaşanmakta.

KYK Wifi Çıkış Yapma

KYK wifi yoğun saatlerde (özellikle akşam saatlerinde) çıkış yapma sorunu yaşatabiliyor. Bu sorunu en az seviyeye indirmek için öncelikle güncel bir tarayıcı kullanmalı ve sadece çıkış yapmak için bile olsa kablosuz internet dağıtıcı cihaza (access point) olabildiğince yakın olmanız gerek.

KYK wifi çıkış yapma ekranı

Yoğun saatlerde bağlı cihaz sayısının artması ve ping sürelerinin uzaması (ve herkesin film izlemesi) sebebiyle çıkış yapma işleminde aksaklıklar yaşanıyor. Bu sorun sadece çıkış için değil, yoğun saatlerde giriş yapmak isteyen kullanıcılar için de geçerli.

Beklenmeyen Bir Hata Oluştu

Wifi KYK ağına giriş yaparken yada çıkış yapmak istediğinizde bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde bu hata ile karşılaşma ihtimaliniz yüksektir. Altyapıdan kaynaklı ve yoğun saatlerde yaşanan bir sorun olduğu için bu sorunun çözümü için yapabilecekleriniz sınırlıdır.

Yinede, güncel bir internet tarayıcı (Google Chrome) kullanıp, kablosuz erişim noktasına (access point) mümkün olduğunca yakın bulunarak giriş yada çıkış yapma işlemini deneyebilirsiniz. Unutmayın bunlar tek başına sorunun çözümü değil, sadece diğer olasılıkları devre dışı bırakma yöntemidir.

Diğer KYK Çıkış Sorunları

Daha az KYK çıkış sorunu yaşamak için KYK internetini kullandığınız süre boyunca bağlantınız kesilse bile 4.5 G bağlantısını açmayın. Mobil bağlantı cihazın IP adresini değiştireceği için bir süre wifi sistemini kullanmanıza engel olacaktır.

Ayrıca tarayıcının pop-up engelleyicisini wifi.kyk.gov.tr adresi için devre dışı bırakmanız gerekir. Chrome tarayıcısında pop-up pencerelere izin vermek için Ayarlar > Gelişmiş > Gizlilik ve Güvenlik > İçerik Ayarları > Pop-uplar ve Yönlendirmeler kısmından izin ver listesine ekleyebilirsiniz.

KYK çıkış yapmak için wifi kyk gov tr sayfasını kullanmanız gerektiğini unutmayın. Tüm bunları yaptıysanız ve çıkış yapmakta sorun yaşıyorsanız cihazın wifi özelliğini kapatıp 4 saatlik bekleme süresinin geçmesini bekleyebilirsiniz. Bu süre sonuda KYK internet oturumunuz sonlanmış olur ve yeni bir cihazdan giriş yapabilirsiniz.

“KYK Wifi Çıkış Yapma” için 15 Yorum Yazılmış

  1. Bağlanmama probleminin şifreniz ile ilgisi yok, wifi bağlantı sorunları sayfamızdaki bilgileri inceleyin.

  1. Bağlantınız kesilmiş yada geçici bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra doğrulama sayfasını kapatmamanız bu sebeple önemli.

 1. doğrulama sayfasında çıkış düğmesine tıklıyorum ama wifi kyk çıkış yapmıyor ne yapabilirim.

  1. DNS değişikliği yoksa, VPN açık değilse ve bağlantı problemi yoksa çıkış yapması gerekir. Çıkış yapma sorunu yaşadığınızda bunları kontrol edebilirsiniz.

 2. Çıkış yapmadan önce servisi durdurmak gerekiyor mu, yapsam da yapmasam da wifi çıkış sorunu yaşatıyor.

 3. KYKya girdiğim günden beri sorun yaşıyorum bir türlü çözemediler. iphoneda kyk wifi çıkış sorunu için bir öneriniz var mı?

  1. Merhaba, iphone kullanıcılarının sistemde daha çok sorunla karşılaştıkları doğru. Önerimiz giriş-çıkış yapmak için safari değil chrome tarayıcısını kullanmanız. Tabi ki birde wifiyi kullandığınız süre boyunca 4.5g bağlantısını kapatmanız.

 4. Akşam saatlerinde wifi çıkış yapamıyorum, sabah normal bir şekilde girebiliyorum. Bu şekilde kullanmak bir sorun çıkarır mı ilerde?

  1. Evet sorun çıkarabilir. Sistem belirli bir süre sonunda otomatik olarak çıkış yapar. Ancak bundan önce siz giriş yapmak isterseniz (IP adresiniz değişeceği için) bu mümkün olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir