KYK Wifi Giriş Yapma

HomeWifi KYK

KYK Wifi Giriş Yapma

Bu sayfada KYK wifi giriş yapma sorunlarının çözüm yollarını paylaşacağız. KYK wifi giriş sayfası wifi.kyk.gov.tr adresidir. Bu adres wifi giriş ve çı

KYK Wifi Çıkış Yapma
KYK Wifi Şifre Alma
Kullanıcı Aktif Değil Hatası
KYK Wifi Sorunları
Zaman Aşımı Hatası

Bu sayfada KYK wifi giriş yapma sorunlarının çözüm yollarını paylaşacağız. KYK wifi giriş sayfası wifi.kyk.gov.tr adresidir. Bu adres wifi giriş ve çıkış işlemleri için kullanılır.

KYK wifi giriş sayfasına https://wifi.kyk.gov.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayfa yalnızca KYK wifi ağına bağlı olduğunuzda açılır. Mobil cihazlarda 3G/4,5G bağlantısı ile yada diğer herhangi bir wifi ağına bağlı olduğunuzda kyk giriş sayfası açılmaz.

Giriş işlemini yaptıktan sonra sistem sizi bir sayfaya yönlendirecektir. Bu sayfada KYK duyuruları, anketler ve aktif servis gibi bölümler mevcuttur. Aktif servis kısmında KYK wifi internetini “Başlat / Durdur” seçenekleri, “Şifre Değiştirme” , “Son Hareketler Listesi” ve “Çıkış” menüleri mevcuttur. Buradan “Başlat” düğmesine tıklayıp KYK internetini kullanmaya başlayabilirsiniz. İşleriniz bittiğinde “Durdur” düğmesine tıklayabilir ve “Çıkış” yapabilirsiniz.

KYK Wifi Servis Başlatılamadı Sorunu

KYK Wifi Servis Başlatılamadı Sorunu

KYK Wifi Servis Başlatılamadı Sorunu

Bu ekranda “Başlat” düğmesine tıkladığınızda “Servis Başlatılamadı” hatası ile karşılaşabilirsiniz. Servis başlatılamadı sorunu genellikle altyapıdan kaynaklı bir sorundur. Bu sorunla karşılaştığınızda, 4.5 G bağlantınızın kapalı olduğunu, DNS değiştirmediğinizi ve VPN servislerinin kapalı olduğunu kontrol edebilirsiniz. Bunlarda sorun yoksa tekrar servisi başlatmaya çalışabilirsiniz.

Diğer KYK Wifi Giriş Yapma Sorunları

KYK Wifi, yüksek kullanıcı sayısı ve düşük bant genişlikleri sebebiyle çokca sorun yaşanan bir ağdır. Aşağıda sık karşılaşılan sorunlar için çözüm yollarını paylaşacağız.

Maksimum Giriş Hakkınız Doldu

KYK wifi’ de bir kullanıcı aynı anda 1 cihazla bağlanabilir. Bu sebeple internet kullanımına diğer bir cihazla devam etmek için, önceki cihazdan çıkış yapmanız gerekir. Bir cihazdan çıkış yapmadan diğeri ile giriş yapmaya çalıştığınızda “maksimum giriş hakkınız doldu” uyarısı ile karşılaşırsınız.

KYK Wifi Bağlantınız Gizli Değil

KYK wifi’ de sık karşılaşılan bir diğer sorunda bağlantınız gizli değil hatası. Bu sorun zaman zaman altyapı ile alakalı olarak yaşansa da, kullanıcı cihazlarından kaynaklı bir sorun da olabilir. Kullandığınız cihazın tarih ve saat ayarları yanlış olduğunda sürekli olarak “bağlantınız gizli değil” hatası ile karşılaşırsınız.

KYK Wifi Kullanıcı Aktif Değil Hatası

Kullanıcı aktif değil hatası, hesabınızın sistem tarafından pasif edildiğini gösterir. Bu hata genellikle ay sonlarına doğru yaşanır, sebebi indirme limitlerini aşmanızdır. İdareye başvurarak hesabınızın tekrar aktif edilmesini isteyerek bu sorunu çözebilirsiniz.

Kullanıcı Adı ve Şifre Hatalı

Zaman zaman kullanıcı adı ve şifrenizi doğru girdiğiniz halde “kullanıcı adı / şifre hatalı” gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu genellikle geçici bir durumdur, birkaç saat sonra düzelecektir. Bu sorun kendiliğinden düzelmezse idareye başvurup durumu iletin.

KYK giriş işleminden sonra bu sayfayı kapatmamanız tavsiye edilir. Çünkü kullanımın yoğun olduğu saatlerde ana sayfa açılmayabilir. Bu durumda da wifi çıkış işlemi yapamazsınız. KYK Wifi giriş işleminden çıkış yapıncaya dek wifi.kyk.gov.tr sayfasının açık kalması yararınıza olacaktır.

KYK wifi giriş yapma sayfası ve karşılaşılan sorunların çözüm yollarını paylaştığımız içeriğin sonuna geldik. Aşağıya yorum yazarak KYK giriş yapma sorularınızı iletebilirsiniz. KYK çıkış sayfası için linke tıklayabilirsiniz.

COMMENTS

WORDPRESS: 41
 • comment-avatar

  Giriş yapamıyorum çünkü doğrulama sayfası gelmiyor bu sorun bende mi var tek

  • comment-avatar

   Doğrulama sayfası gelmemesi zaman zaman yaşanan bir sorun. Daha az sorun yaşamak için başlantınızı ve ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

 • comment-avatar
  Yunus 2 sene ago

  Girişte kimlik numaramı giriyorum kullanıcı adı hatalı diyor.

  • comment-avatar

   Kullanıcı adı veya şifre hatası ile karşılaşıyorsanız girdiğiniz bilgileri kontrol edin. Klavyeden kaynaklı bazı karakterleri yanlış yazıyor olabilir. Girdiğiniz bilgilerin doğru olduğuna eminseniz geçici bir sorunla karşılaşmışsınızdır ve 1-2 saat içerisinde düzelir.

 • comment-avatar

  E posta hatalı diyor

 • comment-avatar
  hülya 2 sene ago

  telefondan çıkış yaptım. dün rahatça pcden giriyordum bugün sabahtan beri bağlanamıyorum. wifi.kyk.gov.tr ve login sayfası bulunamadı yazıyor kafayı yicem. yardım edin

  • comment-avatar

   Bu sorunu yaşadığınız sürede telefon ile giriş yapabildiniz mi? Eğer sadece bilgisayarda bu sorunla karşılaşmaya başladıysanız, güncelleme yüklemiş olabilir. Son kullandığınızda bir şeyler yüklendiyse windowsta “sistem geri yükleme” özelliği ile yüklemeleri kaldırıp ve sorunu çözebilirsiniz.

 • comment-avatar
  Mehmet 2 sene ago

  Benimkinde giriş ekran hiç gelmiyo

  • comment-avatar

   Bu bağlantı problemi olduğunu gösterir. Yukarıda anlatıldığı gibi değişen bağlantı ayarlarını sıfırlayın, bilgisayarda bu sorunu yaşıyorsanız wlan sürücüsünü güncelleyin.

 • comment-avatar

  yeni kayıt oldum. E-devlet üzerinden onaylı epostam ile kayıt olmama rağmen e-posta hatası veriyor. İdare ye gittiğim de ise kayıt olmamışsınız bizim yapabileceğimiz birşey yok diyor. Bu durum da ne yapmam lazım acaba ?

  • comment-avatar

   Geç yanıtladığım için kusura bakma lütfen, başka bir cihazdan denedin mi, mobil cihazlarda sorun çıkıyor genelde bilgisayardan deneyip sonucu yazar mısın?

 • comment-avatar

  Wifi ağına baglanamıyorum. Ağ açılmıyor yükleme hatalı diyor wifi.kyk.gov.tr sayfasından deneyince de sayfa yuklenmiyor lütfen yardımcı olur musunuz?

  • comment-avatar

   Yazdıklarınızdan sorunu anlayamadık, sorunu daha açıklayıcı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

 • comment-avatar

  Şifremi kimse bilmediği halde maksimum giriş hakiniz doldu başka bir cihazdan giriş yapmisim gibi davranıyor ne yapmam gerekiyor

  • comment-avatar

   Çıkış yaparken sorun yaşamış olabilir, sürenin dolmasını bekleyip sonra giriş yapabilirsiniz.

 • comment-avatar
  Samet 2 sene ago

  wifi.kyk.gov.tr ana makinesinin sunucu IP adresi bulunamadı.
  Mobilden girerken bu hatayla karşılaşıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

  • comment-avatar

   Bu sistemdeki sorunlardan kaynaklı geçici bir sorundur. Bir süre sonra kendiliğinden düzelecektir.

   • comment-avatar

    Wifi kaydedildi diyor sonra wifi bağlandı oluyor bi süre sonra yeniden kaydedildi diyip bağlantı kendiliğinden kopuyor

   • comment-avatar

    “kaydedildi” ne anlama geliyor bilmiyorum, ancak bağlantının kopması sinyalin zayıf ve kullanımın yoğun olduğu saatlerde sık karşılaşılan bir durum. Cihazın bağlantı ayarlarını yukarıda anlatıldığı gibi kontrol edebilirsin.

 • comment-avatar

  Internet kullanılamıyor. Başka bir ağa bağlanın diye uyarı geliyor

  • comment-avatar

   Malesef bu zaman zaman yaşanan bir sorun. Bu sorunla çok sık karşılaşıyorsanız yukarıdaki uyarıları ve çözümleri deneyebilirsiniz.

 • comment-avatar
  muhammed 2 sene ago

  kyk wifi ağına bağlanıp chrome üzeriden giriş yaptıktan sonra chrome üzerinde herhangi bir internet bağlantısı sorunu yaşamıyorum ancak, diğer uygulamalar beni offline olarak görüyor. microsoft store, spotfiy, steam vb uygulamlar internet bağlantımın olmadığını söylüyor. geçen sene böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. yardımcı olabilir misiniz?

  • comment-avatar

   Merhaba, emin değilim ama bahsettiğiniz uygulamalar sistemde engellenmiş olabilir.

 • comment-avatar
  Yusuf Alperen 1 sene ago

  ağda oturumu aç ta kilit resmi var kilidin üstünde girlimez levhası var bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

  • comment-avatar

   Doğrulama sayfasını elle yazıp açtığınızda bu bahsettiğiniz ekran mı geliyor? Açıkcası problemi tam anlayamadım, bir ekran görüntüsü yüklerseniz daha fazla yardımcı olmak isterim.

   • comment-avatar
    Esma Yaldız 12 ay ago

    Merhaba ben tahütnameyi imzaladım şifre aldım ama bağlanamıyorum ve siteden açılmıyor ‘site yüklenemedi’ diyor yardımcı olur musunuz

   • comment-avatar

    Merhaba, cihazınızda bir sorun olmali. Kablosuz aga baglandiktan sonra yukarida paylaştığımız dogrulama sayfasini açin ve şifrenizle giriş yapmayı deneyin.

 • comment-avatar
  Matdrof 1 sene ago

  KYK giriş ekranı açılmıyor, anlattığınız çözümler de işe yaramadı.

  • comment-avatar

   Merhaba, buradaki çözümler işe yaramadıysa sistemde geçici bir arıza vardır. Arıza giderilince sorununuz da çözülmüş olacaktır.

 • comment-avatar
  Hatice 1 sene ago

  Bu tc kimlik ile daha önceden bir kayıt yapılmış diyor ne yapmalıyım

  • comment-avatar

   İdareye başvurup durumu anlatın, şifrenizi sıfırlasınlar yeni şifre ile kullanmaya başlarsınız.

 • comment-avatar
  Kevser 12 ay ago

  E devletten taahütnameyi onaylayıp şifre oluşturdüm wifi bağlı görünüyor ama hiçbir siteye giremiyorum doğrulama sayfası gelmedi sadece e taahütnameyi onayladım yardımcı olur musunuz

  • comment-avatar

   Yukarıda doğrulama sayfası adresi için link var, kablosuz ağa bağlandığınızda o adresi kendiniz yazarak açın ve giriş yapın.

 • comment-avatar
  Ömer 12 ay ago

  Dediginizi yaptım yine olmadı

 • comment-avatar
  Kader 10 ay ago

  İnternete Bağlanıyarum fakat giris yapmak icin siteye girdiğimde sayfaya kilit resmi çıkıyor

 • comment-avatar
  Ramazan 9 ay ago

  Ağa bağlanıyorum ama giriş yapmak için açılan ekran açılmıyor dolasılıyla şifremi giremediğim için interneti kullanamıyorum. Acil yardımcı olur musunuz?

 • comment-avatar
  Zeynep 9 ay ago

  2 gün kyk wifi ye girmedim şimdi de giremiyorum internet kullanılamıyor diyor ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

 • comment-avatar
  Nisa 9 ay ago

  Son hareketler listesine bakıyorum hiç girmediğim bi saatte interneti kullanmış görünüyorum. Şifre degistirdim ama bi faydası olmadı. Sorun hakkında bilgisi olan var mı?

 • comment-avatar
  Recep 7 ay ago

  Kyk wifi ye bağlanıyorum kullanıcı girişini de yapıyorum buraya kadar hiçbir sorun yok. Ancak internet yok bunun nedeni nedir ?

 • comment-avatar
  Derya 7 ay ago

  Lütfen yardım acil !! Wifiye bağlanıp oturum açmaya çalıştığımda başlat butonuna basmam gerekiyor. Basıyorum fakat sayfadan çıkınca tekrar durdur yerine başlat butonu renkli oluyor. Asla baslatamiyorum idare tarafından hesabımı aktiflestirdim ama sorunum çözülmedi