KYK Wifi Giriş Yapma

KYK Wifi Giriş Yapma

Bu sayfada KYK wifi giriş yapma sorunlarının çözüm yollarını paylaşacağız. KYK wifi giriş sayfası wifi.kyk.gov.tr adresidir. Bu adres wifi giriş ve çıkış işlemleri için kullanılır.

KYK wifi giriş sayfasına https://wifi.kyk.gov.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayfa yalnızca KYK wifi ağına bağlı olduğunuzda açılır. Mobil cihazlarda 3G/4,5G bağlantısı ile yada diğer herhangi bir wifi ağına bağlı olduğunuzda kyk giriş sayfası açılmaz.

Giriş işlemini yaptıktan sonra sistem sizi bir sayfaya yönlendirecektir. Bu sayfada KYK duyuruları, anketler ve aktif servis gibi bölümler mevcuttur. Aktif servis kısmında KYK wifi internetini “Başlat / Durdur” seçenekleri, “Şifre Değiştirme” , “Son Hareketler Listesi” ve “Çıkış” menüleri mevcuttur. Buradan “Başlat” düğmesine tıklayıp KYK internetini kullanmaya başlayabilirsiniz. İşleriniz bittiğinde “Durdur” düğmesine tıklayabilir ve “Çıkış” yapabilirsiniz.

KYK Wifi Servis Başlatılamadı Sorunu

KYK Wifi Servis Başlatılamadı Sorunu
KYK Wifi Servis Başlatılamadı Sorunu

Bu ekranda “Başlat” düğmesine tıkladığınızda “Servis Başlatılamadı” hatası ile karşılaşabilirsiniz. Servis başlatılamadı sorunu genellikle altyapıdan kaynaklı bir sorundur. Bu sorunla karşılaştığınızda, 4.5 G bağlantınızın kapalı olduğunu, DNS değiştirmediğinizi ve VPN servislerinin kapalı olduğunu kontrol edebilirsiniz. Bunlarda sorun yoksa tekrar servisi başlatmaya çalışabilirsiniz.

Diğer KYK Wifi Giriş Yapma Sorunları

KYK Wifi, yüksek kullanıcı sayısı ve düşük bant genişlikleri sebebiyle çokca sorun yaşanan bir ağdır. Aşağıda sık karşılaşılan sorunlar için çözüm yollarını paylaşacağız.

Maksimum Giriş Hakkınız Doldu

KYK wifi’ de bir kullanıcı aynı anda 1 cihazla bağlanabilir. Bu sebeple internet kullanımına diğer bir cihazla devam etmek için, önceki cihazdan çıkış yapmanız gerekir. Bir cihazdan çıkış yapmadan diğeri ile giriş yapmaya çalıştığınızda “maksimum giriş hakkınız doldu” uyarısı ile karşılaşırsınız.

KYK Wifi Bağlantınız Gizli Değil

KYK wifi’ de sık karşılaşılan bir diğer sorunda bağlantınız gizli değil hatası. Bu sorun zaman zaman altyapı ile alakalı olarak yaşansa da, kullanıcı cihazlarından kaynaklı bir sorun da olabilir. Kullandığınız cihazın tarih ve saat ayarları yanlış olduğunda sürekli olarak “bağlantınız gizli değil” hatası ile karşılaşırsınız.

KYK Wifi Kullanıcı Aktif Değil Hatası

Kullanıcı aktif değil hatası, hesabınızın sistem tarafından pasif edildiğini gösterir. Bu hata genellikle ay sonlarına doğru yaşanır, sebebi indirme limitlerini aşmanızdır. İdareye başvurarak hesabınızın tekrar aktif edilmesini isteyerek bu sorunu çözebilirsiniz.

Kullanıcı Adı ve Şifre Hatalı

Zaman zaman kullanıcı adı ve şifrenizi doğru girdiğiniz halde “kullanıcı adı / şifre hatalı” gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu genellikle geçici bir durumdur, birkaç saat sonra düzelecektir. Bu sorun kendiliğinden düzelmezse idareye başvurup durumu iletin.

KYK giriş işleminden sonra bu sayfayı kapatmamanız tavsiye edilir. Çünkü kullanımın yoğun olduğu saatlerde ana sayfa açılmayabilir. Bu durumda da wifi çıkış işlemi yapamazsınız. KYK Wifi giriş işleminden çıkış yapıncaya dek wifi.kyk.gov.tr sayfasının açık kalması yararınıza olacaktır.

KYK wifi giriş yapma sayfası ve karşılaşılan sorunların çözüm yollarını paylaştığımız içeriğin sonuna geldik. Aşağıya yorum yazarak KYK giriş yapma sorularınızı iletebilirsiniz. KYK çıkış sayfası için linke tıklayabilirsiniz.

“KYK Wifi Giriş Yapma” için 39 Yorum Yazılmış

 1. Lütfen yardım acil !! Wifiye bağlanıp oturum açmaya çalıştığımda başlat butonuna basmam gerekiyor. Basıyorum fakat sayfadan çıkınca tekrar durdur yerine başlat butonu renkli oluyor. Asla baslatamiyorum idare tarafından hesabımı aktiflestirdim ama sorunum çözülmedi

 2. Kyk wifi ye bağlanıyorum kullanıcı girişini de yapıyorum buraya kadar hiçbir sorun yok. Ancak internet yok bunun nedeni nedir ?

 3. Ağa bağlanıyorum ama giriş yapmak için açılan ekran açılmıyor dolasılıyla şifremi giremediğim için interneti kullanamıyorum. Acil yardımcı olur musunuz?

 4. E devletten taahütnameyi onaylayıp şifre oluşturdüm wifi bağlı görünüyor ama hiçbir siteye giremiyorum doğrulama sayfası gelmedi sadece e taahütnameyi onayladım yardımcı olur musunuz

  1. Yukarıda doğrulama sayfası adresi için link var, kablosuz ağa bağlandığınızda o adresi kendiniz yazarak açın ve giriş yapın.

  1. İdareye başvurup durumu anlatın, şifrenizi sıfırlasınlar yeni şifre ile kullanmaya başlarsınız.

  1. Merhaba, buradaki çözümler işe yaramadıysa sistemde geçici bir arıza vardır. Arıza giderilince sorununuz da çözülmüş olacaktır.

 5. ağda oturumu aç ta kilit resmi var kilidin üstünde girlimez levhası var bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

  1. Doğrulama sayfasını elle yazıp açtığınızda bu bahsettiğiniz ekran mı geliyor? Açıkcası problemi tam anlayamadım, bir ekran görüntüsü yüklerseniz daha fazla yardımcı olmak isterim.

   1. Merhaba ben tahütnameyi imzaladım şifre aldım ama bağlanamıyorum ve siteden açılmıyor ‘site yüklenemedi’ diyor yardımcı olur musunuz

    1. Merhaba, cihazınızda bir sorun olmali. Kablosuz aga baglandiktan sonra yukarida paylaştığımız dogrulama sayfasini açin ve şifrenizle giriş yapmayı deneyin.

 6. kyk wifi ağına bağlanıp chrome üzeriden giriş yaptıktan sonra chrome üzerinde herhangi bir internet bağlantısı sorunu yaşamıyorum ancak, diğer uygulamalar beni offline olarak görüyor. microsoft store, spotfiy, steam vb uygulamlar internet bağlantımın olmadığını söylüyor. geçen sene böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir