Maksimum Giriş Hakkınız Doldu Hatası

Maksimum Giriş Hakkınız Doldu Hatası

KYK wifi maksimum giriş hakkınız doldu hatası ile karşılaşıyorum, ne yapmalıyım?

“Giriş başarısız: Maksimum giriş hakkınız doldu. Aynı anda birden fazla cihazla giriş yapılamamaktadır.” gibi bir hatayla karşılaşabilirsiniz. KYK wifi’ de her kullanıcı aynı anda sadece 1 cihazla bağlanabilir. Bu sebeple birden çok cihaz kullanmasanız bile giriş ve çıkış yapma işlemini düzenli olarak yapmanız önemlidir.

Bu sorunun öncelikli sebebi kullandığınız cihazlarda çıkış yapma işlemini gerçekleştirmemenizdir. Daha önceki kullanımınızdan çıkış yapmadığınız için cihazınız sistemde aktif olarak görünüyor demektir. 4 saat süreyle bu hata ile karşılaşırsınız, daha sonra tekrar giriş yapabilirsiniz. Bu süre zarfında cihazın wifi bağlantısını kesmeyi unutmayın.

KYK wifi çıkış yapma işemleminde bir sorun yaşamış olabilirsiniz. Bu durumda bu cihaz ile doğrulama sayfasını tekrar açıp çıkış yapma işlemini yenileyebilirsiniz. Ancak cihazın bağlantısı kesildiyse yada mobil interneti açtıysanız bu cihazın IP adresinin değişmesine neden olur. Bu durumda beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok.

Eğer çıkış yaptığınıza eminseniz, bu durumda sizin bilgilerinizi bir başkası kullanıyor demektir. Bilgilerinizin kullanılıp kullanılmadığından emin olamıyorsanız bir an önce şifrenizi yenilemeniz gerekir.

2 Yorum : “Maksimum Giriş Hakkınız Doldu Hatası

  1. 16.30 da tabletten internete bağlıydım. daha sonra tablet kapandı bilgisayardan denedim fakat maksimum giriş hakkı doldu dedi yaklaşık 4-5 saat bekledikten sonra bilgisayardan bir daha denedim fakat yine girmedi. sorun nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir