KYK Wifi Oturum Aç

KYK Wifi Oturum Aç

KYK wifi oturum açma sayfası wifi.kyk.gov.tr dir. Buradan wifi KYK kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.

KYK wifi ana sayfasına https://wifi.kyk.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Bu adres sadece kablosuz KYK ağına bağlı olduğunuzda açılır. 3G yada 4,5G bağlantısı ile bu sayfaya ulaşamazsınız.

Giriş yaptıktan sonra sizi Gençlik ve Spor Bakanlığı’ nın özel hazırlanmış bir sayfasına yönlendirir ve bu sayfanın kapatılmaması tavsiye edilir. Giriş yapma sorunları hakkında daha fazla bilgi için linki tıklayın.

KYK Wifi Oturum Açma Sayfası

Bu sayfa zaman zaman değişmektedir. Kimi zaman “gencim diyorsan” kimi zamanlarda “maç biter dostluk devam eder” başlıklı sayfalara yönlendirilir. Bu bir hata değildir.

KYK wifi doğrulama sayfası oturum açma dışında size çıkış yapma işleminde de gerekli olacak bir sayfadır. Bu sebeple giriş yaptıktan sonra bu sayfayı kapatmayın. Çıkış yapma sorunlarının büyük bir bölümü doğrulama sayfasının açılmamasından kaynaklanır.

KYK oturum açma sayfasını tarayıcınızın yer imlerine kaydetmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca bu sayfaya mobil internet üzerinden erişemeyeceğinizi unutmayın. Bu sebeple kablosuz KYK internet ağına bağlanmanız ve mobil interneti kapatmanız gerekir.

“KYK Wifi Oturum Aç” için 5 Yorum Yazılmış

  1. Ben lisansta bi kyk yurdunda kalıp yüksek lisansta başka bir kyk ya yerleştim. Burda kyk wifi ye bağlanamıyorum. Bu tc ile daha önceden hesap oluşturulmuştur yaziyo. Nasıl düzeltebilirim?

    1. İdareye gidip şifrenizi sıfırlayın. Olmazsa eski yurdunuzu arayıp sistemden bilgilerinizin silinmesini isteyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir