KYK Wifi Oturum Aç

KYK Wifi Oturum Aç

KYK wifi oturum açma sayfası wifi.kyk.gov.tr dir. Buradan wifi KYK kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.

KYK wifi ana sayfasına https://wifi.kyk.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Bu adres sadece kablosuz KYK ağına bağlı olduğunuzda açılır. 3G yada 4,5G bağlantısı ile bu sayfaya ulaşamazsınız.

Giriş yaptıktan sonra sizi Gençlik ve Spor Bakanlığı’ nın özel hazırlanmış bir sayfasına yönlendirir ve bu sayfanın kapatılmaması tavsiye edilir. Giriş yapma sorunları hakkında daha fazla bilgi için linki tıklayın.

KYK Wifi Oturum Açma Sayfası

Bu sayfa zaman zaman değişmektedir. Kimi zaman “gencim diyorsan” kimi zamanlarda “maç biter dostluk devam eder” başlıklı sayfalara yönlendirilir. Bu bir hata değildir.

KYK wifi doğrulama sayfası oturum açma dışında size çıkış yapma işleminde de gerekli olacak bir sayfadır. Bu sebeple giriş yaptıktan sonra bu sayfayı kapatmayın. Çıkış yapma sorunlarının büyük bir bölümü doğrulama sayfasının açılmamasından kaynaklanır.

KYK oturum açma sayfasını tarayıcınızın yer imlerine kaydetmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca bu sayfaya mobil internet üzerinden erişemeyeceğinizi unutmayın. Bu sebeple kablosuz KYK internet ağına bağlanmanız ve mobil interneti kapatmanız gerekir.

“KYK Wifi Oturum Aç” için 14 Yorum Yazılmış

 1. Wifi ye bağlanip çıkıyor sürekli aynı şeyi yapıyor oturum aç kısmı sitesini bile vermiyor
  Telefon: Xiaomi mi 9t

  1. Aynı sorun bende de var oturum açma bildirimi gelmiyor red mi not 8 yeni aldım xiaomi den kaynaklı bi sorun sanırım düzeldi mi sizin ?

 2. Kyk oturum açma sayfası gelmiyor ve gelmeden wifi direk bağlanıyor ama çekmiyor yani giriş portalı gelmiyor

 3. İyi akşamlar ben telefondan KYK wifi,ya bağlanabiliyordum ama şimdi giriş sayfası bile gelmiyor yani giriş portalına erişim sağlayamıyorum lütfen yardımcı olun bana

 4. Kayıt olmak için giriş yapıyorum ilk giriş şifremide aldım ama kayıt olurken bağlanamıyorum beklenmedik bir hata oluştu daha sonra tekrar deneyin diyo sürekli deniyorum ve hala aynı şeyi söylüyor

  1. Yurtta yaşanan genel bir problem yoksa cihazınızdan kaynaklı bir sorun var demektir. Wifi ayarlarının değişmediğini, VPN yada IP değiştiren bir uygulamanın çalışmadığını kontrol edin.

 5. Ben lisansta bi kyk yurdunda kalıp yüksek lisansta başka bir kyk ya yerleştim. Burda kyk wifi ye bağlanamıyorum. Bu tc ile daha önceden hesap oluşturulmuştur yaziyo. Nasıl düzeltebilirim?

  1. İdareye gidip şifrenizi sıfırlayın. Olmazsa eski yurdunuzu arayıp sistemden bilgilerinizin silinmesini isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir