KYK Wifi Şifremi Unuttum

KYK Wifi Şifremi Unuttum

KYK wifi şifremi unuttum, şifremi nasıl sıfırlayabilirim. KYK wifi şifreleri nasıl değiştirilir?

KYK wifi şifrenizi unuttuğunuzda yapmanız gereken idareye başvurup şifrenizi sıfırlamalarını talep etmektir. KYK wifi şifremi unuttum özelliğine sahip değil. Dolayısıyla unuttuğunuz şifreyi cep telefonuna yada eposta adresine göndermek gibi bir şansınız yok. Wifi’ den sorumlu memur şifrenizi sıfırladığında size basit bir şifre verir ve bu şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Doğrulama sayfasından (wifi.kyk.gov.tr) sisteme girdiğinizde “Şifre Değiştirme” düğmesine tıklayarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Ancak yeni şifrenizin en az 8, en çok 12 karakter olabileceğini unutmayın. Ayrıca unutmayacağınız bir şifre belirlemeniz yararınıza olacaktır.

KYK wifi şifre alma hakkında veya KYK wifi sorunları hakkında daha fazla bilgi için ilgili linkleri tıklayabilirsiniz. KYK wifi şifre sorunları ile ilgili soru ve sorunlarınızı aşağıdaki yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

“KYK Wifi Şifremi Unuttum” için 5 Yorum Yazılmış

  1. Ne zaman bir şey ile ilgilendilerki yemekler berbat kendileri bile yemiyor ama yok odalar sekiz kişilik ve küçük her zaman sıcak su olmuyor hani millet mikroptan kırılıyor hastalanıyor tek temin ettikleri yatak başka bişey yok kyk dan buraya gelip bakmaları lazım kyk erkek yurdu erzurum/pasinler

  2. bende aynı durumdayım, şifremi değiştirmek için idareye gittim sorumlu memur izindeymiş diğer kimse de ilgilenmedi. şifremi değiştirmek için ne yapabilirim?

    1. Merhaba, şifrenizi unuttuğunuzda değiştirmek için tek yol idarenin size yeni bir şifre vermesi. Bunun için idareden çözüm isteyin.

    1. Merhaba, hafta sonu olduğu için olabilir. Mesai saatlerinde sorumlu memura durumunuzu iletirseniz yeni şifre verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir