KYK Portal

KYK Portal

Portal KYK, Wifi KYK’nın eski ismidir. Sistemde yapılan iyileştirme çalışmaları sonucunda bu adres kullanım dışı kalmıştır. KYK portal çıkış yapma ve doğrulama sayfasının yeni adresi wifi.kyk.gov.tr ‘dir.

KYK doğrulama sayfası ve oturum açma sayfası https://wifi.kyk.gov.tr adresine taşınmıştır. Kullanıcı adı ve şifreniz ile KYK internetine giriş yapmak için bu adresi kullanabilirsiniz. Portal sayfasının yeni adresine taşınması ile bir çok yenilik gelmiştir. E-devlet üzerinden şifre alma ve aylık download limitleri kullanılmaya başlanmıştır.

KYK Portal Çıkış / Giriş

Portal sayfasında giriş ve çıkış yapma işlemleri aynı şekilde devam etmektedir. Giriş yaptıktan sonra servisi başlat düğmesine tıklayıp kablosuz interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. İşlemleriniz bittiğinde de servisi durdur düğmesi ile bağlantınız kesebilir ve sonrasında da çıkış yap düğmesine tıklayarak portaldan çıkış yapabilirsiniz.

KYK doğrulama sayfası üzerinden çıkış yapma işlemlerini anlattığımız KYK wifi çıkış yapma başlıklı makalemiz için linke tıklayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz içerisinde KYK interneti hakkında pek çok sorunun cevabı bulunmakta, menüyü kullanarak erişebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki yorumlar bölümünden karşılaştığınız sorunları iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir